O firmie - Bryksy
Masz pytanie?

O firmie

jesteś na stronie: www.bryksy.pl / O firmie

 • O nas

  Bryksy to marka będąca od lat gwarancją ciekawej architektury, wysokiego standardu wykonania i wykończenia budynków. Budowanie to nasze hobby, cel i pasja. Kochamy to, co robimy dlatego też wkładamy całe swoje serca w każdy metr kwadratowy mieszkań, które sprzedajemy. Firma Bryksy to wielokrotnie nagradzany i cieszący się zaufaniem Klientów krakowski deweloper. W 2016 r. otrzymaliśmy I Nagordę Złotego Sokoła oraz tytuł Krakowskiego Dewelopera Roku 2016. Każda inwestycja spod znaku Bryksy jest dziełem godnym zobowiązującej nas ponad 35 – letniej tradycji. Działania firmy cechuje niezmiennie ambicja by wznoszone obiekty uczynić synonimem najwyższej jakości i jak najlepiej skomponować ich architekturę z otoczeniem. Chcemy tworzyć dla Was mieszkania z prawdziwego zdarzenia. Mieszkania, w których tuż po przekroczeniu progu poczujecie się jak u siebie w domu.

  więcej
 • bryksy_biuro_sprzedazy_20150804-10.jpg

  Zespół

  Pełna pomoc przy sprzedaży jak i przy załatwianiu formalności świadczona jest przez naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników w biurze sprzedaży. Nasz klient zawsze może liczyć na naszą pomoc, fachowo udzieloną opinię, pełną współpracę również przy załatwianiu formalności kredytowych. Posiadamy aktywnie i dynamicznie rozwijającą się komórkę marketingową, gdzie stosowane są nowoczesne techniki sprzedaży i reklamy zorientowane na spełnienie oczekiwań klienta.

  W profesjonalny sposób zajmujemy się prezentacją naszej oferty na różnego rodzaju targach nieruchomości. Nasi klienci zawsze mogą konsultować z nami projekty mieszkań, zgłaszać swoje propozycje czy też inne preferencje w zakresie rozkładu mieszkania i standardów wykończenia.  

  Na zadowolenie klientów, sukces i satysfakcję organizacji pracuje nasza kadra. Firmę Bryksy stanowi zespół ludzi, którzy dynamicznie rozwijając się w swoich kwalifikacjach godzą interesy klientów, współwłaścicieli i swoich pracowników na wszystkich szczeblach zarządzania. Efekty tej pracy zauważalne są w sprawnej organizacji firmy opartej o wypracowane procedury, oczekiwaną jakość obsługi klientów indywidualnych i instytucjonalnych, obniżenie kosztów, zwiększenie wydajności pracy, doskonalenie załogi.

  W założeniach firmy jest szkolenie naszej kadry by na bieżąco móc sprostać oczekiwaniom stawianym przez klientów i wymaganiom konkurencji. Poza współpracą z firmami szkoleniowymi współpracujemy również z wybitnymi fachowcami w obszarze obsługi prawnej, finansowej oraz wykonawczej posiadających fachową wiedze praktyczną i techniczną. Dzięki takim zasadom współpracy jesteśmy firmą wiarygodną, przyjazną dla klienta, o stabilnej pozycji na rynku.

 • Zarząd

  • RN 350x350.jpg

   Marian Bryksy

   Posiada 35 lat doświadczenia w branży budowlanej. Jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań. Jako założyciel Grupy Bryksy z dużym powodzeniem rozwija działalność w branży budowlanej.

  • PA 350x350.jpg

   Mariusz Bryksy

   Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz tytuł MBA wydany przez Stockholms Universitet na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Po ukończeniu studiów przez kilka lat zdobywał doświadczenie jako menedżer międzynarodowej korporacji. Z firmą Bryksy związany jest od 2001 roku.

  • PI 350x350.jpg

   Mirosław Bryksy

   Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz tytuł MBA wydany przez Oxford Brooks University Wyższej Szkoły Zarządzania - Polish Open University w Krakowie. Karierę   zawodową rozpoczął w wieku 23 lat w branży budowlanej. 

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook